تاکید کمالی سروستانی بر ضرورت رعایت اخلاق رسانه‌ای


تاریخ : شنبه، 5 اسفند، 1396سلسله نشت های روزنامه نگار در زوم با نقد دبیر جلسات این نشست ها و سربیر پیشین ایسنا  به کار خود پایان داد.

کوروش کمالی سروستانی مدیر مرکز اسناد و کتابخانه ملی فارس در سی امین و آخرین نشست سلسله جلسات روزنامه نگار در زوم که به همت این سازمان برگزار شد،با تقدیر از همه روزنامه نگارانی که آثارشان نقد شد و قدردانی از همه کسانی که در این جلسات حضور پیدا کردند و به ساحت قلم و اندیشه احترام گذاشتند،اظهار امیدواری کرد مرکز اسناد و کتابخانه ملی فارس در آینده نیز نشست هایی را برای نقد و آسیب شناسی رسانه های فارس داشته باشد.
وی گفت: صدرى روزنامه نگارى جسور،خلاق، و مولف اجتماعى است که گاه به ضرورت به سیاست مى پردازد اگر چه دلدادگى اش بیشتر به فرهنگ است .

کمالی سروستانی بر ضرورت رعایت اخلاق رسانه ای تاکید کرد و افزود: صدرى به اصول اخلاق رسانه پایبنداست  وباورهاى سیاسى اش موجب بى انصافى نمى شود و این همه را در بیست و پنج سال روزنامه نگارى متفاوت در قامت خبرنگار،سردبیرى ایسنا و خبر پارسى نشان داده است.

مدیر مرکز اسناد و کتابخانه ملی فارس در پایان گفت: صدرى با این کارنامه درخشان بخشى از تاریخ مطبوعات فارس است وصداقت وپایمردیش بر باورهایش ستودنى است.

...............................................

...............................................
منبع این مقاله : دانشنامه فارس
http://www.fars-encyclopedia.com

آدرس این مطلب :

Fars Encyclopedia ©